Planujesz zorganizowanie konferencji? Powinieneś zatem zadbać o odpowiednie wyżywienie jej uczestników. W dzisiejszym artykule podpowiadamy, jakie przekąski wybrać, by zadowolić zaproszonych gości.

Zamienniki w wege kuchni. Zobacz!

Posted by
Wegańska i wegetariańska kuchnia obfituje w szereg zamienników, które mogą zastąpić jajka, mięso, ser. Zamienniki nie są wcale gorsze w smaku. Można z nich wyczarować naprawdę przepyszne potrawy. Zobacz, jakie bogactwa zamienników kryje w sobie kuchnia roślinna. Zapraszamy do lektury artykułu.
Czas świąteczny już za nami. Bombki starannie ukryliśmy w szafie, by poczekały do następnej gwiazdki. Choinka już nie stoi w centrum naszego salonu, a wszelkie stroiki i łańcuchy zniknęły z pola widzenia. Jednak to nie koniec atrakcji. Styczeń przynosi nam czas karnawału. Dowiedz się, jak przygotować niezapomniane przyjęcie. Zapraszamy do lektury artykułu.

Fenomen słodyczy

Posted by
Czy mamy coś słodkiego do kawy? Takie pytanie często pada w naszym domu. I rzeczywiście, wielu z nas nie wyobraża sobie popołudniowej kawy bez deseru, jakim może być czekolada czy kruche ciasteczka kokosowe. W poniższym artykule dowiesz się dlaczego tak lubimy słodycze oraz co jeść, żeby jak najmniej sobie szkodzić.
Już niebawem przystroimy ozdobami świątecznymi zielone drzewko, zaczniemy oglądać się za prezentami dla naszych bliskich, wyjmiemy foremki, by piec w nich bożonarodzeniowe ciasta. Jednym z nich jest makowiec. Od zarania dziejów gości na naszych stołach. W bogatszych domach był dość częstym gościem, lecz w przeważającej większości traktowano go jako wypiek odświętny. W dzisiejszym artykule przedstawimy krótką historię makowca. Zapraszamy do lektur
Showing 1 to 5 of 21 (1 Pages)