Kuchnia zero waste

Posted by
Zero waste to sposób myślenia o środowisku i praktyka uczestniczenia w życiu Ziemi tak, by kierować się dobrem planety i marnować jak najmniej. Jak najmniej jedzenia, ubrań, rzeczy. Taka idea znajduje coraz więcej zwolenników… także kulinarnych pasjonatów. Jak może wyglądać kuchnia w stylu zero waste?

Firmowy bankiet w plenerze

Posted by
Ładna i słoneczna pogoda za oknem może skłaniać do organizowania imprez na świeżym powietrzu. Także firmy decydują się na bankiety w plenerze. To czas na integrację, a także nierzadko czas na zastanowienie się nad obecną kondycją firmy. O czym trzeba pamiętać, by przyjęcie na świeżym powietrzu było udane?

Jak wybrać menu na wesele?

Posted by
Sezon weselny zaczął się na dobre. Jedni zaczynają planować ślub ze znacznym wyprzedzeniem, rezerwując salę czy wybierając zespół, inni odliczają już dni do jednego z najważniejszych momentów w swoim życiu. Priorytetową kwestią jest odpowiednie skompletowanie menu. O czym warto pamiętać?
Mamy pozytywną wiadomość dla wszystkich miłośników słodkości! Otóż wbrew powszechnej opinii o negatywnym wpływie słodyczy na funkcjonowanie organizmu i zdrowie człowieka, badacze z włoskiego Uniwersytetu L’Aquila odkryli, że jedna z ich przedstawicielek ma wiele drogocennych właściwości. Jest nie tylko pyszna, poprawia nam humor i szybko dodaje energii, ale także stymuluje pracę naszego mózgu. Jej nieograniczona dostępność różnorodnych kształtów
Organizacja imprez konferencyjnych i bankietowych stała się dość popularna na przełomie ostatnich lat. Coraz więcej firm decyduje się na korzystanie z tego typu usług, ponieważ jest to swoistego rodzaju innowacyjność w zarządzaniu. Na czym to polega?
Showing 1 to 5 of 31 (1 Pages)