Nappi - dobry wybór przedsiębiorcy

Soki i nektary Nappi to produkty, które nie bez powodu oznaczone są na etykietach napisem "Dobry wybór". Cechują się bowiem doskonałym stosunkiem jakości do ceny, niezwykle przystępnej dla wielu konsumentów. Szeroki wybór smaków w ekonomicznych opakowaniach sprawia, że klienci sklepów bardzo chętnie sięgają po orzeźwiające napoje Nappi w kartonach i butelkach.

Nappi sok - ulubiony wybór konsumentów

Produkty Nappi to napoje, soki i nektary, które wyróżniają się na rynku niską ceną i wysoką jakością, gwarantowaną przez ich producenta, czyli markę Fortuna. Artykuły z tej kategorii charakteryzują się dobrym, przejrzystym składem i atrakcyjnymi opakowaniami. Napoje wyprodukowane zostały w wielu pysznych, owocowych wariantach i zamknięte zarówno w małych, poręcznych szklanych butelkach, jak i bardzo ekonomicznych dużych kartonach i butelkach plastikowych. Różnorodny wybór, doskonała cena i dobry skład sprawiają, że Nappi sok to najczęściej wybierany produkt zarówno w małych osiedlowych sklepach, jak i dużych hipermarketach.

Bogaty wybór napojów Nappi

W naszym asortymencie znajdą Państwo wiele różnych wariatów napoi takich, jak Nappi nektar oraz Nappi sok. Dostępne smaki to między innymi: jabłko, pomarańcza oraz multiwitamina, a także kombinacje smakowe typu jabłko-mięta, pomarańcza-brzoskwinia oraz jabłko-wiśnia. Polscy konsumenci najchętniej wybierają właśnie te połączenia, ponieważ zapewniają im doskonałe orzeźwienie i uzupełniają niedobory tych owoców w codziennej diecie. Napoje Nappi w małych buteleczkach są idealne do szkoły i do pracy, a w dużych 2 litrowych kartonach najlepiej sprawdzą się w domu, jako dodatek do rodzinnego obiadu. Najkorzystniej smakują schłodzone lub z dodatkiem kostek lodu. 

Nappi to doskonała propozycja zarówno dla sklepów, jak i celów cateringowych, do obsługi przyjęć okolicznościowych takich, jak uroczystości chrzcielne, komunijne i weselne. Wysoka jakość w dobrej cenie sprawia, że są najlepszym wyborem w tej kategorii produktów.