Caprio - popularne napoje w różnych smakach

Produkty marki Caprio są doskonale znane zarówno na polskim, jak i zagranicznym rynku. W ofercie tej firmy można znaleźć napoje w popularnych i chętnie wybieranych przez klientów smakach, takich jak jabłko, pomarańcza czy czarna porzeczka. Produkty te od lat należą do najczęściej kupowanych napojów na naszym rynku. 

Sok Caprio, czyli klasyk wśród napojów 

Trudno znaleźć w Polsce osobę, która nie miała okazji próbować co najmniej jednego z produktów marki Caprio! Są one doskonale znane nawet dzieciom, które chętnie po nie sięgają, wybierając jeden z wielu popularnych smaków, np. jabłkowy lub pomarańczowy. 

Caprio sok jest zdecydowanie lepszym wyborem niż słodkie napoje gazowane, które zawierają szereg szkodliwych składników i nie powinny być spożywane przez dzieci. 

Historia marki

Marka Caprio należy do gigantycznej firmy Maspex, która od blisko 30 lat zajmuje się produkcją artykułów spożywczych z przeznaczeniem na rynek polski i zagraniczny. W skład firmy wchodzi wiele popularnych marek, wśród których jedną z najbardziej znanych i lubianych są napoje Caprio. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, firma Maspex doskonale zna potrzeby klientów i potrafi spełniać ich oczekiwania. W ten sposób wyrobiła sobie ogromną renomę na rynku międzynarodowym, a jej produkty są cenione za wysoką jakość i dobry smak. 

Dobry wybór w dobrej cenie 

Jednym z niewątpliwych atutów marki Caprio jest niska cena, która zachęca do zakupu. Napoje te są tańsze, niż wiele konkurencyjnych produktów, a ich smak jest od lat doceniany przez klientów na polskim rynku i nie tylko. Sok Caprio cena jest przystępna, dzięki czemu z oferty może skorzystać praktycznie każdy, niezależnie od zasobności swego portfela! 

Napoje w pojemnych, 2-litrowych kartonach to idealna propozycja dla rodzin z dziećmi. Duże opakowanie zaspokoi potrzeby każdego członka rodziny i pozwoli dłużej cieszyć się wyjątkowym smakiem owoców. Sok Caprio stanowi zdrowszą alternatywę dla słodzonych napojów, dlatego może stać się elementem codziennej diety.